Çavuşlu Belediyemiz ve Belediye-İş Sendikası arasında 2021 ve 2022 yılı için toplu iş sözleşmesi imzalandı.
Çavuşlu Belediye Başkanımız Fatih Duzcu yaptığı açıklamada ; “Belediyemiz iş gücü yükünü büyük oranda sırtlayan personelimize hak ettiği değeri her alanda veriyoruz. Belediyemizin imkanları doğrultusunda iyi bir zam vermek için üzerimize düşeni yaptık. Belediye-İş Sendikası ile yaptığımız görüşmeler sonucunda, personelimiz ile omuz omuza yaptığımız çalışmalar göz önünde tutarak maaş ve sosyal haklarına yapılan zammın kendilerine ve ailelerine hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.
![](https://i0.wp.com/www.cavuslu.bel.tr/wp-content/uploads/2021/01/136343131_759616681308268_2552116135837990192_n.jpg?resize=828%2C631&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/www.cavuslu.bel.tr/wp-content/uploads/2021/01/137205753_759616644641605_2035788330116567044_n.jpg?resize=960%2C720&ssl=1)