Belediyemiz, Beldemizin İlçeler arası vatandaşların dolmuş beklerken, Beldemizin Ana yol istikametlerine Nostaljik görünümlü durak sayısını 6. çıkardı.
Daha önce ilk etap da Belediye Kavşağı ve Belediye Meydanına, ikinci etap da Yeniköy ve Şahali Mahalleleri girişlerine birer adet Nostaljik görünümlü Durak yerleştirilmişti. Şimdi de Çavuşlu Belde Stadı ve Çavuşlu Aile Hekimliği yanına birer adet Nostaljik Görünümlü duraklar yerleştirildi.