56424389_2244153929156169_5818875474201280512_n

 

Değerli dava arkadaşlarım, dostlarım, Çavuşlu’nun güzel insanları…

Çavuşlu bu güzelliğe layık, Bu ülke bu güzelliğe layık. Allah hep birlikte yeni bir yola çıkmayı nasip etti. Bu yolda yanımızda duran herkesten Allah razı olsun. Çok zor ve yorucu bir yolculuktan sonra sandığa mührünüzü vurdunuz. Bize bu göreve layık gördünüz. Allah razı olsun. Hepimiz çok iyi biliyoruz ki; Buraya sefalar sürmek için gelmedik. Gönül belediyeciliği için buradayız. Hizmet için buradayız. Her taşını tek tek bildiğimiz, her sokağında bir hikayemiz olan Çavuşlu’ya iyi bir gelecek bırakmak için buradayız. Bundan sonra Fatih Duzcu ve ekibi bütün Çavuşlu’nun hizmetkarıdır. Kişisel çıkarlardan uzak Çavuşluya ve ülkesine olan sevdası ve görev aşkı ile herkese eşit mesafededir. Oy verenin de vermeyenin de hizmetkarıdır.

Fatih Duzcu, siz dava arkadaşları ile birlikte gençlerimizin yarınlarına umutla bakabileceği ağabeyidir. Şimdi beş yıl durmadan, dinlenmeden herkesin desteğini ve duasını alarak hizmetkar olma zamanıdır. Dava arkadaşlarım, yarıştığımız adayların hepsinin Çavuşlu için aynı kaygılar, aynı kuşkuları yüreklerinde taşıdığını biliyorum. Bu nedenle aynı zorlukları sırtlanmaya aday olmuş herkese teşekkür ediyorum. Hüseyin Arslan Başkana hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim. Centilmence yarıştığımız bütün adaylara teşekkür ederim. Beni yüreklendiren, bana ve ülkesine sahip çıkan tüm dostlarım. Sizler farklısınız. Sizlerle sefayı değil cefayı paylaşmak için bu yarışa girdik. Şimdi çok çalışacağız, Çavuşlu için gece gündüz demeden, kapımız herkese açık, yorulmak bilmeden, analarımıza, bacılarımıza “OF” demeden çalışacağız. Hazreti Ömer’i örnek alacağız. Çavuşunun yaralarına merhem olacağız.
Mutluyuz evet yarışı önde tamamladık. Bugünün sabahında yükümüzü alacağız. Seçimin zaferini Çavuşluya gelecek yarınlara taşıdığımızda, sarmaş dolaş bir sevgi yumağı şeklinde kutlayacağız. Çavuşlu kazandıkça birlikte sevinip birlikte kutlayacağız.

Şimdi, alın terimizi Çavuşlu için akıtacağız. Emeğimizi Çavuşlu’nun geleceği için harcayacağız. Gün el ele gönül gönüle Çavuşlu’muzun sevdamızı belediye sınırları dışına taşıma günü. Gün Çavuşlu’muzu marka beldeler seviyesine çıkarma günü. Dün seçim yarışında olduğu gibi, hizmet yarışında da yalnız olmadığımı biliyorum. Dün olduğu gibi bugünde yarında hep birlikte yan yana yürüyeceğiz. Aldığımız oyun yüzde üçüne beşine bakmıyoruz. Kim oy vermiş, vermemiş ötekileştirmiyoruz. Biz birlikte Çavuşlu olduk, birlikte olacağız. Eleştirilere açık olacağız, kapılarımız sonuna kadar açık olacak. Kardeşiniz Fatih Duzcu olarak bu göreve getirdiniz, Allah aynı heyecan ve sorumluluk bilinci ile görevi yapmayı ve devretmeyi nasip etsin. Bu seçim süresince gece gündüz demeden bir an olsun bizi yalnız bırakmayan teşkilatımız, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, Dostlarımız, Abilerimiz, kardeşlerimize bütün Çavuşlulara çok teşekkür ederim. Sağolun var olun. Allah’a emanet olun…

Fatih DUZCU
Çavuşlu Belediye Başkanı