Çavuşlu Belediye Başkanımız Fatih DUZCU, “Mevlid Kandili” münasebetiyle bir mesaj yayımladı.
Belediye Başkanımız Fatih Duzcu mesajında şu sözlere yer verdi;
Peygamberimiz Hz. Muhammed (S.A.V)’in dünyaya teşriflerinin yıl dönümü olan Mevlid Kandili’ni bir kez daha idrak etmenin mutluluğunu yaşamaktayız.
Kandiller, sevgi, hoşgörü, birlik ve beraberliğin en güzel yaşandığı, manevi dünyamızın aydınlandığı en özel günlerdendir. Hazreti Peygamberimizin doğduğu bu özel gün de Yaradan’dan, af ve merhamet dilerken, insanlarımız arasında sevgi, birlik ve beraberlik bağlarının güçlenmesini temenni ediyorum.
Mevlid Kandili’nin tüm Çavuşlu’lu hemşehrilerimize, ülkemize, İslam âlemine ve bütün dünyaya huzur ve mutluluk getirmesi temennisiyle, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.