ÇAVUŞLU BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN FATİH DUZCU, “19 NİSAN 2019 CUMA GÜNÜ İDRAK EDECEĞİMİZ BERAT KANDİLİ” MÜNASEBETİ İLE İLGİLİ BİR MESAJ YAYINLADI.
Başkan Duzcu Mesajında; “Ramazan ayının habercisi, Yüce Allah’ın engin af, mağfiret ve rahmetiyle dolu mübarek Berat Kandilini bir kez daha idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Rabbimizin rahmetinin ve nimetinin geniş bir şekilde tecelli ettiği, dert, bela ve musibetlerden kurtuluşu ifade eden berat, bu engin manaların gerçekleştiği müstesna bir gecenin adıdır. Bu gece kendimizi yenilemek, geçmişimizi sorgulamak ve geleceğimizi planlamak açısından çok önemli bir zaman dilimidir.
Bu vesile ile bu duygu ve düşünceler ile tüm Çavuşlulu vatandaşlarımızın, hemşehrilerimiz ve İslam aleminin mübarek Berat kandilini tebrik eder, ülkemiz ve tüm insanlığa mutluluk ve huzur getirmesini dilerim”
Fatih DUZCU
Çavuşlu Belediye Başkanı