ÇOCUKLARDAN BAŞKAN ARSLAN’A TEŞEKKÜR…

ÇOCUKLARDAN BAŞKAN ARSLAN’A TEŞEKKÜR…

Belediyemiz Merkez Cami ve Mahalle Cami Kuran Kursu öğrencileri başta olmak üzere Çavuşlulu diğer çocuklar için şişme oyun parkı hazırlattı.

Çavuşlu Merkez Cami avlusuna kurulan şişme oyun parkında kuran kursu öğrencileri ve Çavuşlulu çocuklar bir gün boyunca doyasıya eğlenerek keyifli ve unutulmaz anlar yaşadılar.

Çavuşlu Belediye Başkanımız Hüseyin Arslan, kurulan oyun parkı ziyaret ederek eğlenen çocuklara; “Belediyemiz olarak siz kıymetli çocuklarımız bizim için ilk önce gelen ayrıcalığımızsınız. Sizlerin gelecekte birer vali, belediye başkanı, doktor, öğretmen, subay, hemşire, imam, mühendis, pilot gibi pek çok değerli bireyler olacağına inanıyorum. Sizlerin bugünleri daha iyi anlamanızı istiyorum, gelecekte sizlerde bir yönetici ve idareci olduğunuzda şu anda bizlerin teminatı olan sizlerin olduğu gibi sizlerde geleceğimizin teminatı olan gelecek yeni nesil çocuklara sahip çıkarak onların mutluluğunu ve ferahını şimdiden düşünmenizi istiyor ve arzuluyorum” dedi.

Şişme oyun parkı önünde çocuklar ile hatıra fotoğrafı çektiren Başkanımız Hüseyin Arslan’a çocuklar hep bir ağızdan “Teşekkür ederiz Başkan amca” dediler.

oyunparkı2017 (2)

oyunparkı2017 (4)

oyunparkı2017 (6)

oyunparkı2017 (14)

oyunparkı2017 (19)

oyunparkı2017 (22)

oyunparkı2017 (28)