BAŞKAN ARSLAN “RAMAZAN BAYRAMI” İLE İLGİLİ MESAJ YAYINLADI…

BAŞKAN ARSLAN “RAMAZAN BAYRAMI” İLE İLGİLİ MESAJ YAYINLADI…

Çavuşlu Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Arslan 5,6,7 Temmuz 2016 günleri idrak edeceğimiz “Ramazan Bayramı” Münasebeti ile ilgili bir mesaj yayınladı.

Başkan Arslan MesajındaRamazan ayının insanları birbirlerine daha çok yakınlaştırdığını, dargınlıkların, kırgınlıkların giderilerek kardeşlik ve barış duygularını artırdığını ifade eden Başkan Arslan, şunları kaydetti: Ramazan Bayramın da ise söz konusu birlik ve beraberlikler, kardeşlik duyguları daha da kendini göstermektedir. Ramazan Bayramı hoşgörü ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı müstesna günlerimizdendir. Bayram, akraba, dost ve büyüklerimizin ziyaret edildiği, hastaların, kimsesizlerin, yetimlerin, muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı günlerimizdir. Ramazan Bayramını fırsat bilip çevremizdeki ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardım elini uzatarak onların sıkıntılarının giderilmesi konusunda katkıda bulunmak hepimizin görevi olmalıdır. 

Bu vesileyle başta çocuklarımız ve büyüklerimiz olmak üzere tüm Çavuşlu lu vatandaşların ve hemşehrilerimizin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, sevdiklerinizle nice sağlıklı mutlu huzur dolu bayramlar geçirmenizi temenni ediyorum.

Hüseyin ARSLAN

Çavuşlu Belediye Başkanı