BAŞKAN ARSLAN “15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK” GÜNÜ İLE İLGİLİ MESAJ YAYINLADI…

BAŞKAN ARSLAN “15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK” GÜNÜ İLE İLGİLİ MESAJ YAYINLADI…

Çavuşlu Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Arslan “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik” günü münasebeti ile ilgili bir mesaj yayınladı.

Başkan Arslan mesajında; 15 Temmuz 2016’da gerçekleştirilmeye çalışılan ve Allah’ın izni, aziz Türk milletinin azmi ile halkımızı topyekun sokaklara dökülmesi, sağduyulu ve kahraman Türk ordusunun tüm teşkilatlarında helal süt emmiş er- erbaş ve komutanlarımızın üstün gayretleri sonucu gözü dönmüş hainlerin oyunlarını başlarına yıkmıştır.

“Bu asil millet tanklara, uçaklara, kurşunlara karşı vücudunuzu siper ederek tarih yazdı. Bu kutlu mücadeleyi sabote etmek isteyenleri de milletimiz yine basiret ve ferasetiyle alt edeceğine inancımız tamdır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da ifade ettiği gibi her daim; “Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız, kardeş olacağız, hep birlikte Türkiye olacağız” sözleri kararlılığımızla mesajıma son verirken 15 Temmuz gecesi ve onu izleyen tarihlerde şehit olan tüm şehitlerimiz gibi hiçbir suçu olmayan sadece emir komuta zincirine uyarak sokağa inen Mehmetçiği darp edip, sopalarla işkence yapan hatta boğazı kesilen bu vatan evlatlarını da unutmamak ve unutturmamak da gereklidir. Fetö terör örgütünün militanları aranırken Mehmetçiğe bu zulmü reva görenlerde en ağır ceza ile yargılanmalıdırlar. Bir kez daha 15 Temmuz şehitlerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyorum. Gazilerimize şifalar diliyorum. Rabbim yar ve yardımcımız olsun. Allah Türk Milletine bir daha böyle bir sınav ile imtihan etmek zorunda bırakmasın, yolumuzu, bahtımızı açık etsin”.

Hüseyin ARSLAN

Çavuşlu Belediye Başkanı