BAŞKAN ARSLAN “14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ” İLE İLGİLİ MESAJ YAYINLADI…

BAŞKAN ARSLAN “14 ŞUBAT SEVGİLİLER GÜNÜ” İLE İLGİLİ MESAJ YAYINLADI…

 

Çavuşlu Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin Arslan “ 14 Şubat Sevgililer Günü” münasabeti ile ilgili bir mesaj yayınladı.

Başkan Arslan mesajında; “İnsanlar her şeye sahip olabilir, ancak yaşamlarında sevgiye yer yoksa mutlu olmasına da imkan yoktur. Bugün dünyamızın çeşitli bölgelerinde ve Türkiye´de önemli sorunlar yaşanıyor ve bu sorunları çözmek mümkün olmuyor. Çünkü bu sorunlar sevgisizlikten ve hoşgörü eksikliğinden kaynaklanmaktadır. İnsanların birbirini sevdiği bir dünyada savaşlara çatışmalara yer yoktur.

Kendisiyle barışık yaşayan, insanları seven, yaşadığı yeri seven, doğayı ve içindeki her şeyi seven insanların oluşturduğu toplumlar, sosyal barışı yakaladıkları için geleceğe daha güvenle bakar.

Sevmek kadar sevgiyi ifade etmek çok daha önemlidir. Çavuşlu´muzda küçük, büyük, genç, yaşlı herkesin yaşantılarını sevgi üzerine inşa etmek ve bu sevgi ve barış ortamının kalıcı olmasını sağlamak en büyük hedefimiz olmalıdır. 

Bu duygu ve düşüncelerle, Çavuşlu’luların ve hemşehrilerimin 14 Şubat Sevgililer Günü’nü en içten dileklerimle kutlar, tüm insanların birbirine sevgiyle yaklaştığı bir dünya dilerim” dedi.